Forum sojuszu AoDe


  • Index
  •  » MSW
  •  » Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

#1 2009-02-08 12:19:33

pelikan

Akademista

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 52

Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

Winien jestem wyjaśnienie czemu ten Raptowny u nas się znalazł.

Wczoraj tak pisałem do sojuszu:

02-07 22:51:02 Sojusz [aAoD]  Wiadomość do twojego sojuszu [aAoD] 
Gracz pelikan informuje cię, że :
Gracz Lechu po przyjęciu prosiłl mnie o e-mail, podałem mu ale firmowy. Gdy poprosiłem o gg odpowiedział ze nie ma. Wydało mi się to podejzane. Na tem e-mail co mu podalem nic nie napisal. A teraz jego nagle wystapienie.

Jeszcze raz informuje wszystkich, ze : o zmianie niku nalezy informowac, nie bedzie przyjec bez sprawdzenia gracza, kazde podanie bedzie przez nas omawiane na forum, jesli ktos z roznych powodow musi na jakis czas wystapic z soju ma o tym poinformowac mnie lub chivasa, zastepce impa. Te decyzje spowodowane sa naszym bezpieczenstwem. Przyklad to lechu - po co do nas przyszedl, po co mu moj e-mail, jesli ktos mu podal swojego, tego na ktory koresponduje z Ogame - to niech go zmieni. I jeszcze jedno dyplomata , rekrutant miał dowiedziec sie gdzie lechu byl wczesniej. nie widzialem takiej informacji. jutro sie odezwe ide spac - wieczorem zapraszam na nasz czat

-wystąpił bo nie dostał, żadnych praw i jako nowy nie mógł nic zrobić.
-na moje konto też się nie włamał - bo to nie ten e-mail był.

Chce dodać że w akademi nie ma bałaganu o czym Czosnak wszystkich informuje - może troszke nieprawidłowości , ale do załatwienia i unormowania.
Pozwoliłem mu raz wejść na moje konto to zaraz wszystko przepaczył.

Teraz do ciebie Czosnakuś !!!!
- Zobacz którą pozycje ma aka - jako sojusz
-To ty pierwszy pisałeś post by lecha przyjąć
-To ty mieszasz i próbujesz ustawiać jak aka ma działać, ilu ma mieć członków - Nie zgodziłeś się co do   tego   jak napisałem że 24 ( bo po wojnie chcemy się pozbierać i wszystko unormować )
- To jak ty byłeś Imperatorem - Diablo dw razy dostał się do nas i rozwiązał sojusz
- Za ciebie aka liczyła 14 osób - dziś liczy 24 ( moze są tam gracze nieaktywni ale na czas wojny prosiłem słabszych by poszli na urlopy - dzisiaj wracają - nie top się liczy tylko gracz - bo o ile wiem w akademi mamy się uczyć grać)
Więc może troche krytyki w stosunku do siebie  i przestań mieszać


Wszystko jest pod kontrolą i wszystko zostanie unormowane

Offline

 

#2 2009-02-08 12:40:40

czosnak

Moderator

9714896
Skąd: Charsznica
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 190
Punkty: 2.122.276
Flota: W budowie
Badania: Duze xD
Typ gry: Flota
Koordy Matki: 6:231:4

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

To teraz cos ode mnie Nie dam po sonie tak jechac I od razu kilka sprostowac - Pelikan nie sprawdziles kto to jest Mimo ze napisalem ze na tak to zaraz po odejsciu sprawdzilem kto to jest Nie Ty nawet nie poinformowales o tym nikogo. Siedzial sobie na forum z wszystkimi prawami i nikt nie wiedzial ze go w soju nie ma. Po drugie po co robisz ankiete by kazdy sie wypowiedzial chyba po to? Nie mieszam sie tylko pisze co mysle

Do postu ponizej
czy ktos zwrocil uwage co ja napisalem ? Wszyctko robiliscie sami

Ostatnio edytowany przez czosnak (2009-02-08 12:47:22)


http://img150.imageshack.us/img150/4632/29b8c1190dbbb414aq3.jpg

Top Solo  -  200,84% -
http://www.aode38.pun.pl/viewtopic.php?id=24
Top Acs -  - 107,62%
http://www.aode38.pun.pl/viewtopic.php?pid=61#p61
Moony posiadane - 2
Moony dane - 14
Moony zniszczone - 0
GS-y zniszczone - 2

Offline

 

#3 2009-02-08 12:46:18

pelikan

Akademista

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 52

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

i dobrze że cie wkurżył monci wodo - Bo w ace nic się nie dzieje i wszystko jest pod kontrolą - a tłumaczą się tylko winni. A praw nie miał żadnych w ace - i dzieki temu nic nie zrobił. A co do forum to nie mógł się tam zalogować. A że poinformowałem wszystkich o jego wystąpieniu - to sprawdz mój post w temacie Lechu podanie.

Ostatnio edytowany przez pelikan (2009-02-08 12:55:31)

Offline

 

#4 2009-02-08 12:50:18

Neo

Akademista

9079726
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 34

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

Dobra więc do tego wszystkiego jeszcze ja dołącze parę uwag...

1) nie ma co się kłócić Panowie... to nie jest żadne rozwiązanie! wtedy tylko rozbija się sojusz i to co stworzyliśmy!
2) Pelikan masz racje: trzeba bardziej sprawdzać kogo się przyjmuje... stwórzmy zasady konkretne i jasne... kto sprawdza... ile czasu na odpowiedź (1 dzień to za mało) i takie tam...
3) Pelikan nie możesz powiedzieć, że wszystko w sojuszu jest OK, bo tak nie jest... gdyby było OK to nie działy by się takie sprawy... nie oznacza to jednak, że jesteś złym Imperatorem... nikt nie ma pretensji do Ciebie ani nikt nie porównuje Cię do Czosnaka (szczerze to nie wiedziałem nawet, że Czosnak był wcześniej Impem ), są sprawy które trzeba załatwić i to wszystko... może nie załatwić... ulepszyć!
4) Pelikan Ty jesteś Impem i Ty decydujesz o wszystkim (albo prawie o wszystkim)... powienieneś mieć konkretne zdanie, bo każdy się z nim liczy...
5) Wszyscy się staraja: jedni bardziej drudzy mniej... ale niestety Ci co starają się mniej... niech zmotywują się "czymś" (i tu magiczne pytanie - czym) żeby się podciągnąć...
6) Nie dajmy się ponieść emocjom, bo one są najgorszym bałaganiarzem...
7) Proponuje WZIĄĆ SIĘ DO ROBOTY (wszystkim)

Offline

 

#5 2009-02-08 12:51:56

czosnak

Moderator

9714896
Skąd: Charsznica
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 190
Punkty: 2.122.276
Flota: W budowie
Badania: Duze xD
Typ gry: Flota
Koordy Matki: 6:231:4

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

Neo dobra juz nic nie pisze Moze troche za bardzo sie wtracilem


http://img150.imageshack.us/img150/4632/29b8c1190dbbb414aq3.jpg

Top Solo  -  200,84% -
http://www.aode38.pun.pl/viewtopic.php?id=24
Top Acs -  - 107,62%
http://www.aode38.pun.pl/viewtopic.php?pid=61#p61
Moony posiadane - 2
Moony dane - 14
Moony zniszczone - 0
GS-y zniszczone - 2

Offline

 

#6 2009-02-08 13:18:22

Neo

Akademista

9079726
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 34

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

Panowie... nie chodzi o to, żeby nic nie pisać... właśńie trzeba pisać! To nie jest tak, że każdy każdemu wytyka błędy... chodzi o to żeby usprawnić działanie sojuszu...
Pelikan - robisz robotę niesamowitą w tym sojuszu, sprawdzasz się jako Imp i nikt nie ma pretensji o to czy o tamto... przecież sam wszystkiego nie jesteś w stanie dopilnować... masz od tego "cały" sojusz żeby Ci pomógł...
Jeśli zdarza się krytyka - to nie jest ona po to, zeby komuś "dowalić" ona jest po to żeby spojrzeć na daną rzecz inaczej...

Działajmy więc... nie kłóćmy się... wymieniajmy zdania... poglądy... znajdujmy wspólne rozwiązania... ustalajmy reguły... wymyślajmy prawo i realizujmy to wszystko...

Offline

 

#7 2009-02-08 13:38:50

pelikan

Akademista

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 52

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

My z Czosnakiem się nie kłócimy - to taka rozmowa Ojca z Synem na Forum. A że zdania są podzielone to i dobrze.

Offline

 

#8 2009-02-08 14:03:32

Cid Highwind

Zastępca Impa aAoD

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 249

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

No fakt, to co, może ustalimy jakiś regulamin sojuszu w takim razie? Osobny dla aki i głównego np.? I dla forum też. I byłoby gites

Offline

 

#9 2009-02-08 14:28:02

Neo

Akademista

9079726
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 34

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

Wydaje mi się, że to dobry pomysł Cid z tym regulaminem. Będzie wtedy spokój. Każdy będzie widział co się dzieje, co ma robić, jakie ma obowiązki, jakie prawa...
Ale to chyba pogadamy o tym dzis wieczorem...

Offline

 

#10 2009-02-08 15:08:25

Cid Highwind

Zastępca Impa aAoD

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 249

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

eyy a nie możemy wcześniej albo później? bo z dziewczyną będę

Offline

 

#11 2009-02-08 16:26:59

ZohanPL

Akademista

9203468
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 39
Punkty: 800000+
Flota: 16000+
Badania: 155
Typ gry: Flota \ GS
Koordy Matki: 1:475:12

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

pelikan napisał:

( moze są tam gracze nieaktywni ale na czas wojny prosiłem słabszych by poszli na urlopy - dzisiaj wracają - nie top się liczy tylko gracz - bo o ile wiem w akademi mamy się uczyć grać)

Co do tego to się nie zgodzę...bo jak ktoś ma się uczyć skoro jest nieaktywny nie czyta na forum faq i np. traci flote bo wysyła ją z planety na pz albo jeszcze coś gorszego. Gracz który jest nieaktywny w akademii i na forum to tak jakby uczeń nie chodził do szkoły tylko na wagary.
To tyle ode mnie.


SenSej!

Offline

 

#12 2009-02-08 16:40:50

ZohanPL

Akademista

9203468
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 39
Punkty: 800000+
Flota: 16000+
Badania: 155
Typ gry: Flota \ GS
Koordy Matki: 1:475:12

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

Neo napisał:

2) Pelikan masz racje: trzeba bardziej sprawdzać kogo się przyjmuje... stwórzmy zasady konkretne i jasne... kto sprawdza... ile czasu na odpowiedź (1 dzień to za mało) i takie tam...

Od tego jest rekrutant a z strony sojuzu wynika, że nim jest Esseker a nie za bardzo się stara...Osobiście nie widziałem żadnego jego postu na temat przyjęcia kogokolwiek do sojuszu ani tym podobnych. Może powinniśmy zmienić rekrutanta??


SenSej!

Offline

 

#13 2009-02-08 17:19:47

Cid Highwind

Zastępca Impa aAoD

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 249

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

faktycznie ostatnio coś essekera na forum nie widać

Offline

 

#14 2009-02-08 17:33:51

Neo

Akademista

9079726
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 34

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

No ja jeszcze:
jeśli chodzi o rekrutanta - nie ma co od razu pisać, że się nie stara i nie nie nadaje się... może coś mu wypadło... nie miał czasu... miał jakiś problem albo coś innego... w życiu różnie bywa... ale fakt, że mało obeny jest ten nasz rekrutant i nie za wiele pisze, jeśli mamy mieć pretensje to do siebie - my go wybraliśmy...

jeśli chodzi o to czy "młody" gracz się stara czy nie stara... tak jak pisał Pelikan: to jest akademia - ma się szkolić... jeśłi idzie na "przymusowy" urlop to nie dlatego, że mu się nie ufa, ale dlatego żeby nie zrobił głupiego błędu (jak np. ja)... ten urlop też do końca nie był przymusowy i Pelikan tylko prosił - jak ktoś się nie czuje na siłach niech bierze urlop... ja osobiście się nie zastosowałem do tego ale jest przecież mnóstwo czasu na to żeby się uczyć jak wojny nie ma... można zorganizować jakiś przykładowy ataka ACS dla młodych niech zobaczą jak to się robi... owszem można wszystko wyczytać na forum (jak nie na naszym to na głównym) ale to nie to samo jak ktoś czyta - można czegoś nie zrozumieć - praktyka czyni mistrza...

Offline

 

#15 2009-02-08 19:07:46

west

Rada

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 131

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

Błędy się zdarzają każdemu ale widzę że potraficie je rozwiązywać. Choć samo przyjęcie "Lechu" do soja nie można potraktować jako błąd , błędem było by właśnie nadanie mu jakiś praw po dołączeniu. Po to jest właśnie jeszcze okres próbny by takiego kolesia sprawdzić. I w tym przypadku widzę że poradziliście sobie , widzę że aka jest w dobrych rękach

Offline

 

#16 2009-02-10 13:34:48

pelikan

Akademista

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 52

Re: Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

Dziękujemy West za słowa otuchy, Tę dziedzina - uszczelnimy - nie będzie już takich wpadek - będą wyeliminowane do zera

Offline

 
  • Index
  •  » MSW
  •  » Lechu - to Diablo ( wróg sojuszu ) AoDe i aAoD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aode38.pun.pl Skup laptopów ursus psy miniaturki maltańczyki liny stalowe zastosowanie