Forum sojuszu AoDe


#1 2009-01-01 08:54:57

NoNameThc

Rada

2586137
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 117

Niestety bez raportu :/

Dzisiaj w nocy rozbiłem akcje niszczenia moona i może czegoś więcej LordaLectinga.

Akcja udana z jednej strony - a ogólnie to klaps.

Wczoraj poleciały GS - do 2:00 kolesia nie było (potem poszedłem spać), rano też nie było. Tylko że skoro goście z sylwka u nas spali wziołem na sam atak Kasi laptopa. I tu był błąd bo on na jakieś 7 min przed atakiem zerwał połączenie WiFi i wyświetlił że chce się łączyć przez modem. Z dwie minuty starałem się naprawić potem szybko na górę do stacjonarnego.

Ale zanim się odpalił było ok 40 sek do ataku 1 GS. Odpaliłem podgląd galaktyki i widzę (*) u kolesia. Miałem zawrócić ale ponieważ na laptopie net padł mi właśnie jak wysyłałem opóźnione sondy tak by były 10 sek przed GS (tak naprawdę  nie wiedziałem czy poszły czy nie), to stwierdziłem że zaryzykuję tą 1 GS.

Kontakt z nią został utracony . Oczywiście wycofałem resztę GS i wysłałem życzenia najlepszego w nowym roku obrońcy

A piszę że akcja specyficznie udana bo zawiódł sprzęt i tak naprawdę to mogło paść 5 GS

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz najlepszego

EDIT

No i niestety jak wklei RW to 27% mniej będziemy wygrywać

Ostatnio edytowany przez NoNameThc (2009-01-01 09:07:26)

Offline

 

#2 2009-01-01 12:15:32

west

Rada

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 131

Re: Niestety bez raportu :/

Mimo wszystko dobrze się to skończyło, a jak nie teraz to innym razem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Infiniti 1 BR Private Luxury Villa Breath Taking.. Skup laptopów ursus psy miniaturki maltańczyki liny stalowe zastosowanie