Forum sojuszu AoDe


#1 2008-12-27 20:34:26

Ekhart

Зкнаят ф

9373419
Skąd: Carrigtwohill
Zarejestrowany: 2008-12-26
Posty: 163
Punkty: 2.330.393
Flota: 11.564
Badania: 172
Typ gry: Eko + odrobina flotki ;p
Koordy Matki: 7:168:12

Historia Sojuszu

Posty wklejane po kolei w jeden, także może być drobny miszmasz



AoDe (wtedy jeszcze AoD) zostało założone przez MoDa- Master of Death. Z początku w sojuszu było zaledwie kilku graczy:
Mover
MoD
rokford
Sebowsky
Barthos

Ta piątka to legenda naszego soja dalej nie pamiętam jak było, bo w sumie dość późno przyszedłem do soja (gdy ja tu byłem już był tu Agbar, Ice i darasza bodajże).

Na pewno było kilka zmian impów. MoD zrezygnował i dał impa Perezowi (nie lubiłem tego kolesia ). Gdy perez skończył grę oddał impa mnie, a ja dzień później dałem go Matixowi. Matix po pewnym czasie oddał go Agbarowi i teraz Agbar ma nas na głowie

Wymienię kilka rzeczy o których pamiętam, a dotyczą tej piątki:
-Barthos był bodajże pierwszym w sojuszu który miał GŚa
-rokford miał największą flotę i najwięcej punktów w sojuszu (był w top 100)
-Sebowsky najwięcej pomagał poszkodowanym.
-Perez się ciągle przechwalał i wkurzał wszystkich (mnie i matixa szczególnie ).


Osobiście w mojej pamięci zapisał sie kr0n0s. A to dlatego, bo gdy odchodził oddał mi swoje konto (wtedy miałem konto z 120k pkt, a on dał mi konto 500k). Teraz to konto ma matix


jeśli ktoś ze starej ekipy pamięta coś jeszcze, to dopisujcie

z perezem jest ciekawa historia

otóż on walczył w wojnie przeciwko nam po stronie HoMM ale odszedł po wojnie z soja i doszedł do nas, byłem szpiegiem w HoMM dzięki temu przeszedłem do głównego możecie sobie wyobrazić jego zdziwienie gdy sie dowiedział że wszystko co robili było opisane na forum w każdym szczególe Wesoly

pamiętam że on strasznie nie lubił Plastusia czy jakoś tak ze swojego dawnego soja i go strasznie jechał potem Wesoly co ciekawe nasz największy przeciwnik stał się naszym impem


co do Movera on był potem dowódcą aki

aha Trix małe sprostowanko po MoDzie był HeadBreak impem bo jakoś tak było że MoD szybko odszedł Jezyk HedBreaka go dobrze pamiętam bo on mnie szpiegiem zrobił i z nim miałem najlepszy kontakt na początku

Agrab wznowił swoją przygodne z ogame bo mu dupę trułem, zaś on namówił Adiego (są kuzynami) i są to jedyne osoby z soja które znam z reala (Agbara od dziecniństwa i Adiego praktycznie też, Agbar mieszka nad moją babcią do której często jeździłem a Adi przyjeżdża do niego czasem)

akurat o headzie nie wiedziałem wtedy mnie musiało jeszcze nie być ^^ ja ogólnie zacząłem dość ciekawie bo zacząłem od 0, Matix mnie wciągnął do soja. dzień później on dostał konto po DivX'ie a ja po matim. a jakieś półtorej miesiąca później ja dostałem po kr0n0sie, a oress kończył z ogame to dał swoje konto matixowi (które ten spieprzył bo hasła zapomniał oO)

edit: z moim impowaniem to było tak:

perez powiedział tak:
"masz tu impa, jak matix będzie chciał to mu daj, niech cię zrobi zastępcą"
i tak zrobiłem, a sam zostałem lordem i miałem to co imperator p

edit2:

mam jeszcze swój pierwszy RW na u38, gdzie będąc top 800 złomnąłem babkę z top250 i to w pułapce patrzcie: (sorki za brak kolorowanek ;])

Następujące floty były przeciw sobie ---- były przeciw sobie:

Agresor NieustraszonA (5:400:9)
Broń: 130% Tarcza: 120% Osłona: 120%
O.wojenny. 110

Obrońca Asegareth (5:428:10)
Broń: 100% Tarcza: 90% Osłona: 100%
M.transp. 19
D.transp. 57
L.myśliw. 400
O.wojenny. 68
Recykler 22
So.szpieg. 132
Sat.slon. 13
Wyrz.rak 26
L.laser 11
C.laser 5
Gauss 1
Jon 6
M.powloka 1
D.powloka 1

Impact Time

Agresor NieustraszonA (5:400:9)
Zniszcz!

Obrońca Asegareth (5:428:10)
M.transp. 8
D.transp. 30
L.myśliw. 182
O.wojenny. 63
Recykler 8
So.szpieg. 57
Sat.slon. 7
Wyrz.rak 12
L.laser 3
C.laser 4
Gauss 1
Jon 4
M.powloka 1
D.powloka 1

Przejął
- metalu, - kryształu i - deuteru.

Agresor stracił łącznie 6.600.000 jednostek.
Obrońca stracił łącznie 1.919.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.673.400 metalu i 861.900 kryształu.
Szansa na powstanie księżyca wynosi 20 %.

ja też zacząłem od 0 potem dostałem konto MariuszS dostałem zlamiłem dostałem złoma nr 1 przerwy miałem chyba z 3 miechy

potem wróciłem dostałem konto od WESTA złom nr 2 Wesoly

i teraz gram na koncie WESTA

moje pierwsze konto (to od 0) jest cały czas w AoDe i ma je Adi

no cóż ja doszedłem do Aod już jakiś czas temu. wciągnął minę mój brat (wtedy bym ministrem wojny) nink chyba miał daniel i 4 cyferki: 12 coś tam. to chyba było podczas wojny z HoMMem. zaczynałem od zera, nawet pamiętam kordy mojej pierwszej matki. to było też w 4 gali 4:485:10 Wesoly. dwa miejsca ode mnie był jeden kolo, farme kolo ze mnie zrobił ( do dzis go scigam choć juz nie gra chyba). pamiętam, że po największym moim złomi prawie wszyscy przesyłali mi sórowce na odbudowe, a zwłaszcza MOV. na początku zebrania na chacie byłu standardem, do tego czasu że ja wszyscy się zebrali, to połapać się co kto i do kogo pisze to trzeba było umieć. ja wtedy byłem w akademi z tego co i brat relacjonował, to na foru był specjalny dział dla wtajemniczonych, gdzie tematy zakładali szpiedzy a dostęp mieli tylko niektóży z głównego, a reszcie z głównego jak trzeba było to się mówiło tylko to co mószą wiedzieć i nic więcej, taka była konspiracja szpiegów byli całkowicie utajnieni

ja jestem w aAoDe jakoś od czerwca, razem ze mną przyszedł Siolek - dzień po mnie czy jakoś tak  i to konto które mam to mam je od nowości i dobrze mi na nim, bo jutro robi mi się 2 telepek i przenoszę się na 2 galę heheh

No to Rokfor jak wiadomo był największym złomiarzem AoDe za czasów HeadBreakera jak dobrze pamiętam zawsze z Sebovsky'm latał i razem sie trzymali

kiedyś dostał bana jak jeszcze można było latać sondami za pusha i innym razem razem z sebowsky'm za dzielenie kont bo czasem sobie FS robili Jezyk

Konto Rokforda dostał potem MariuszS i potem przeszło do Husarii zostawiając nas za nim poszedł sebowsky

nie wiem co dokładnie chciałbyś wiedzieć Wesoly

a ake złożył chyba Mover jak sie nie mylę Jezyk albo Divix czy jakoś tak Wesoly

@Slavic
Hunter, mylisz się, BoBo 93 założył akę nawet w temacie o akademii w radzie soja jest to info ;p



najlepiej walczył HeeadBrek rokford i Mover byli strasznie zgrani

a co do szpiegów to mieli sporo roboty Jezyk wtedy jeszcze nie było mapy ogame Wesoly potem była darmowa a teraz dopiero jest płatna


już niema unas takiej instytucji jak szpieg ale wiem że uas było ich sproro i tak jak zauważliście buli bardzo utajnieni

co do Rokforda

odszedł chyba bo byliśmy za cińcy dla niego poszedł do lepszego soja kontakt mieliśmy z nimi dobry

ale potem coś sie stało zerwał sie i nie jestem pewny czy to on


[*]Ekhart [AoDe] Universum 38
- Metal: 3.238.368 ( Kopalnia metalu - 31 31 31 31 31 31 34 14 0 ) Średnio - 26
- Kryształ: 1.240.848 ( Kopalnia kryształu - 27 27 27 27 27 27 28 14 0 ) Średnio - 22.6
- Deuter: 1.002.696 ( Ekstraktor deuteru - 29 27 27 27 27 27 28 29 26 ) Średnio - 27.4

Cel najbliższy:

( Kopalnia metalu - 32 32 32 32 32 32 34 32 32 )
( Kopalnia kryształu - 28 28 28 28 28 28 28 28 28 )
( Ekstraktor deuteru - 30 30 30 30 30 30 30 30 30 )


A potem jakoś pójdzie

Mój dA

Offline

 

#2 2009-01-04 12:43:16

IceHunter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 94
Punkty: 950k około
Flota: flota+eko (0 bunkra)
Badania: 7:182:12

Re: Historia Sojuszu

na starym forum (które nadal odwiedzam)

znalazłem temat matix Fore The Next Generation

Jak w temacie dla przyszłych pokoleń, dokładniej dla przyszłych dowódców tego świetnego i wspaniałego sojuszu... Aby nie zapomnieli o tych co byli przed nimi, o tych co przygotowali podwaliny tego czym teraz władają !


Master of Death - Założenie i wspaniała organizacja sojuszu.
Mover - Doprowadził do idealnego zgrania sojuszu
Seboswky - As galaktyk, wspierał sojusz przez cały czas.
Rokford - Wspierał flota i radą cały sojusz.
Barthos - Przez pewien okres Dusza i Serce sojuszu.
Matix Dante Cerken 2 aka Dealish - Nie pozwolił rozpaść się sojuszowi i zdecydował się na odpowiednią decyzję.



Pozdrawiam was!
Matix Dante Cerken 2 aka Dealish


http://images29.fotosik.pl/262/8aa87d863a401678.png
http://img398.imageshack.us/img398/545/icehunterts9.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Casa MĂŁe - Inn sałatka jarzynowa ukryta sobieszewo Studia podyplomowe